CRS0805-FX-1004ELF
Bourns
Res Thick Film 0805 1M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CRS0805FX1004ELF
Spezifizierung +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    CRS0805-FX-1004ELF
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    1 MOhm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C