CRM1206-JW-752ELF
Bourns
High Power Thick Film Chip Resistor - 0.5W - 7.5 Kohm ±5% - ±200ppm/°C - 200V - SMD 1206 - Tape&Reel
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +