CRA2512-FZ-R080ELF
Bourns
Res Metal Strip 2512 0.08 Ohm 1% 3W ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CRA2512FZR080ELF
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CRA2512-FZ-R080ELF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    80 mOhm
  • Power Rating:
    3 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    2512
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 170 °C