CMP2512AFX-10R0ELF
Bourns
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Description +