CMF-SDP25A-2
Bourns
PTC Resettable Fuse 0.13A(hold) 0.26A(trip) 220VAC 2.8A 0.3s SMD Solder Pad 8.75 X 7.2 X 10.2mm T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CMFSDP25A2
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CMF-SDP25A-2
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Hold Current:
    0.13 A
  • Trip Current:
    0.26 A
  • Maximum Current Rating:
    2.8 A
  • Maximum Voltage Rating:
    220 VAC
  • Maximum Trip Time:
    0.3@2.5A s
  • Minimum Initial Resistance:
    N/A
  • Maximum Initial Resistance:
    N/A
  • Package/Case:
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
en stock: 370
Peut être expédié immédiatement Buy all 370 in-stock or the regular minimum order quantity of 500