CM322522-3R3KL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 260mA 1.2Ohm DCR 1210 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CM3225223R3KL
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CM322522-3R3KL
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    260 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.2 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C