CM252016-47NKL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 47nH 10% 100MHz 15Q-Factor Polymer 205mA 590mOhm DCR 1008 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CM25201647NKL
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CM252016-47NKL
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    47 nH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    205 mA
  • Maximum DC Resistance:
    590 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C