CI160808-47NJ
Bourns
Inductor Chip Multi-Layer 47nH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 300mA 900mOhm DCR 0603 Automotive T/R
Description +
Search Keywords: CI16080847NJ
  • Référence:
    CI160808-47NJ
  • Inductance:
    47 nH
  • Type:
    Chip
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Multi-Layer
  • Maximum DC Current:
    300 mA
  • Maximum DC Resistance:
    900 mOhm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C