CI100505-47NJ
Bourns
Inductor RF Multi-Layer 0.047uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.1A 1Ohm DCR 0402 Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CI10050547NJ
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CI100505-47NJ
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Inductance:
    47 nH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Multi-Layer
  • Maximum DC Current:
    100 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C