CHV2512-FX-1003ELF
Bourns
Fixed Resistor - Metal Glaze/thick Film - 1W - 100kohm - 3000V - 1% - 100ppm/°C - Surface Mount - 2512
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +