CHP0805-FX-1002ELF
Bourns
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +