CG0603MLU-12E
Bourns
ESD Suppressor Diode 12V 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CG0603MLU12E
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CG0603MLU-12E
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Type:
    N/A
  • Maximum Working Voltage:
    12(Typ) V
  • Capacitance Value:
    0.05 pF
  • Typical Trigger Voltage:
    250 V
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C