CFN1206-FX-R040ELF
Bourns
Resistor Chip Current Sense Metal Foil 1206 0.04Ohm ±1% 1W ±100ppm/°C T/R
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +