CD214B-T70ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 70V 600W 2-Pin SMB T/R
Description +
Search Keywords: CD214BT70ALF
  • Référence:
    CD214B-T70ALF
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214B-T70A
  • Maximum Peak Pulse Current:
    5.3 A
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    113 V