CD214B-T6.5ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 6.5V 600W 2-Pin SMB T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES
RoHS Compliant
Discontinued
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CD214BT65ALF
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CD214B-T6.5ALF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Family:
    CD214B-T6.5A
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    11.2 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    53.6 A