CD214B-T43ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 43V 600W 2-Pin SMB T/R
Description +
Search Keywords: CD214BT43ALF
  • Référence:
    CD214B-T43ALF
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214B-T43A
  • Maximum Peak Pulse Current:
    8.6 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    69.4 V