CD214A-T75ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 75V 400W 2-Pin SMA T/R
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: CD214AT75ALF
  • Référence:
    CD214A-T75ALF
    EAR99
    5000
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    3.3 A
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    121 V