CD214A-T64ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 64V 400W 2-Pin SMA T/R
Description +
Search Keywords: CD214AT64ALF
  • Référence:
    CD214A-T64ALF
    EAR99
    5000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    103 V
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    3.9 A