CD214A-T40ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 40V 400W 2-Pin SMA T/R
Description +
Search Keywords: CD214AT40ALF
  • Référence:
    CD214A-T40ALF
    EAR99
    5000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    64.5 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    6.2 A