CD214A-T17CALF
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 17V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES
RoHS Compliant
Discontinued
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CD214AT17CALF
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CD214A-T17CALF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    14.5 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    27.6 V