CC453232-220KL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.37A 0.9Ohm DCR 1812 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CC453232220KL
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CC453232-220KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    22 uH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    370 mA
  • Maximum DC Resistance:
    900 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C