CAY16-392J4LF
Bourns
Res Thick Film Array 3.9K Ohm 5% 0.25W(1/4W) A±200ppm/A°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Description +
Search Keywords: CAY16392J4LF
  • Référence:
    CAY16-392J4LF
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    3.9 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C