CAY16-3300F4LF
Bourns
Res Thick Film Array 330 Ohm 1% 0.25W(1/4W) A±200ppm/A°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Description +
Search Keywords: CAY163300F4LF
  • Référence:
    CAY16-3300F4LF
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    330 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C