CAY16-1302F4LF
Bourns
Res Thick Film Array 13K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +