9250A-334-RC
Bourns
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 330uH 10% 790KHz 55Q-Factor Ferrite 110mA 6.4Ohm DCR AXL Bag
Description +
Search Keywords: 9250A334RC
  • Référence:
    9250A-334-RC
  • COO:
    CN
  • Inductance:
    330 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    6.4 Ohm
  • Maximum DC Current:
    110 mA