9250A-103-RC
Bourns
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 10uH 10% 7.9MHz 50Q-Factor Ferrite 220mA 1.62Ohm DCR AXL Bag
Description +
Search Keywords: 9250A103RC
  • Référence:
    9250A-103-RC
  • COO:
    CN
  • Inductance:
    10 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    1.62 Ohm
  • Maximum DC Current:
    220 mA