9250A-102-RC
Bourns
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 1uH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 1.07A 70mOhm DCR AXL Bag
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 9250A102RC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    9250A-102-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    1 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    70 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.07 A