78F820J-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 82uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 175mA 3.6Ohm DCR AXL Bag
Description +
Search Keywords: 78F820JRC
  • Référence:
    78F820J-RC
  • Inductance:
    82 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    3.6 Ohm
  • Maximum DC Current:
    175 mA