78F680J-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 68uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 185mA 3.3Ohm DCR AXL Bag
Description +
Search Keywords: 78F680JRC
  • Référence:
    78F680J-RC
  • Inductance:
    68 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    3.3 Ohm
  • Maximum DC Current:
    185 mA