78F471J-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 470uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 90mA 14Ohm DCR AXL Bag
Description +
Search Keywords: 78F471JRC
  • Référence:
    78F471J-RC
  • Inductance:
    470 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    14 Ohm
  • Maximum DC Current:
    90 mA