78F102J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 1mH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 60mA 31.4Ohm DCR AXL T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 78F102JTRRC
  • Référence:
    78F102J-TR-RC
  • Inductance:
    1 mH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    31.4 Ohm
  • Maximum DC Current:
    60 mA