78F101J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 100uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 165mA 4.1Ohm DCR AXL T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 78F101JTRRC
  • Référence:
    78F101J-TR-RC
  • Inductance:
    100 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    4.1 Ohm
  • Maximum DC Current:
    165 mA