77F471J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 470uH 5% 796KHz 50Q-Factor Ferrite 126mA 8.5Ohm DCR AXL T/R
Description +
Search Keywords: 77F471JTRRC
  • Référence:
    77F471J-TR-RC
  • Inductance:
    470 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    8.5 Ohm
  • Maximum DC Current:
    126 mA