77F470J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 47uH 5% 2.52MHz 45Q-Factor Ferrite 340mA 1.3Ohm DCR AXL T/R
Description +
Search Keywords: 77F470JTRRC
  • Référence:
    77F470J-TR-RC
  • Inductance:
    47 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    1.3 Ohm
  • Maximum DC Current:
    340 mA