77F2R2K-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 2.2uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 750mA 240mOhm DCR AXL T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 77F2R2KTRRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    77F2R2K-TR-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    240 mOhm
  • Maximum DC Current:
    750 mA