5900-220-RC
Bourns
The 5900-220-RC is a high-current choke featuring an inductance of 22 µH and a rated current of 4.0 A.
Description +
Search Keywords: 5900220RC
  • Référence:
    5900-220-RC
  • Inductance:
    22 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    0.03 Ohm
  • Maximum DC Current:
    3.8 A