5800-181-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 180uH 10% 1KHz Ferrite 500mA 520mOhm DCR AXL
Description +
Search Keywords: 5800181RC
  • Référence:
    5800-181-RC
  • Inductance:
    180 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    362 mOhm
  • Maximum DC Current:
    508 mA