4816P-T01-270LF
4816P-T01-270LF
Bourns
en stock: 0
Commande min: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4816P-T01-270
Bourns
Res Thick Film NET 27 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SOM Gull Wing SMD Tube
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
TUBE Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4816PT01270
  • fournisseur:
  • Référence:
    4816P-T01-270
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    27 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C