4816P-T01-151LF
Bourns
Res Thick Film NET 150 Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4816PT01151LF
  • Référence:
    4816P-T01-151LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    150 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C