4816P-2-104LF
4816P-2-104LF
Bourns
Vorrätig: 3 001
MINIMALE BESTELLING: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4816P-2-104
Bourns
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C BUS 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 4816P2104
Spezifizierung +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    4816P-2-104
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    15
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C