3386R-1-503LF
3386R-1-503LF
Bourns
en stock: 374
Commande min: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386R-1-503
Bourns
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 3386R1503
  • fournisseur:
  • Référence:
    3386R-1-503
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C