3362R-1-104LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.6 X 6.99 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: 3362R1104LF
  • Référence:
    3362R-1-104LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.6 x 6.99 x 4.7 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C