3352E-1-103LF
3352E-1-103LF
Bourns
en stock: 0
Commande min: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3352E-1-103
Bourns
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 10.67 X 5.33mm) Pin Thru-Hole Bag
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 3352E1103
  • fournisseur:
  • Référence:
    3352E-1-103
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    8.89 x 10.67 x 5.33 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
en stock: 50
Expédition aujourd'hui, if you order in Buy all 50 in-stock or the regular minimum order quantity of 100