3314Z-1-203E
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.41mm (5.01 X 5.56 X 5.76mm) J-Hook SMD T/R
Description +
Search Keywords: 3314Z1203E
  • Référence:
    3314Z-1-203E
    EAR99
    200
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    5.01 x 5.56 x 5.76 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C