- L22ED01-3E01
L22ED01-3E01
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Turn Black Bezel w/ 1 NC, 3 Pos Clip
Description
Search Keywords: L22ED013E01
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:BACO Controls, Inc.
Référence:L22ED01-3E01
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536509050
COO:FR
ECCN:EAR99
Référence:
1 -
Mounting:Panel Mount13759
Pole Throw Configuration:SPST13761
Bushing Type:Threaded13741
Switch Configuration:N.C.13768
Contact Rating @ Voltage:613752A@120VAC