- L22DD01-3E02
L22DD01-3E02
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Pull Black Bezel w/ 2 NC, 3 Pos Clip
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description