CDR33BX104AKWS-TR
AVX
Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% SMD 1210 (0.001%FR) 125°C T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CDR33BX104AKWSTR
  • fournisseur:
    AVX
  • Référence:
    CDR33BX104AKWS-TR
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    1210
  • Tolerance:
    10 %