12065C103KAT2A
AVX
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% SMD 1206 125°C Paper T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 12065C103KAT2A
  • fournisseur:
    AVX
  • Référence:
    12065C103KAT2A
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    10 %