31-220N-75
Amphenol RF
Conn BNC Adapter RCP/RCP 0Hz to 1GHz 75Ohm ST Gold
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BAG Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 31220N75
  • fournisseur:
    Amphenol RF
  • Référence:
    31-220N-75
  • Alias/AKA:
    031-220N-75
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    BNC Adapter
  • Impedance:
    75 Ohm
  • Operating Frequency:
    0 to 1 Hz to GHz
  • Gender:
    RCP/RCP
  • Mounting:
    N/A
  • Body Orientation:
    Straight
  • Terminate To:
    N/A
  • Termination Method:
  • Operating Temperature:
    -65 to 165 °C
  • Dimension:
    35.6 x 20.3 mm