I1-L-U230R
Altech
Electromechanical Relay 230VDC 230VAC 6A SPDT(93.8x6.2x80)mm DIN Rail General Purpose Relay
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: I1LU230R
  • fournisseur:
    Altech
  • Référence:
    I1-L-U230R
    EAR99
    1
  • AC Coil Voltage:
    230 V